English version

A Kollár Pakk Kft. www.kollarpakk.hu több, mint 18 éves múlttal rendelkező sikeres vállalkozás. Cégünk különlegessége, hogy a védőgázas vákuum-csomagológépek és tálcalezáró gépek széles spektrumát kínáljuk (az asztali gépektől a legnagyobb komplex nagyipari gyártósorokig), továbbá kiváló alapanyagból készült vákuumtasakokat, tálcákat, fedőfóliákat, akár egyedi, különleges paraméterek szerint is legyártjuk (meglepően kis szériában).

Folyamatos fejlődésünknek köszönhetően új munkatársat keresünk hosszú távra a következő munkakörbe:

FLEXO NYOMDAGÉP KEZELŐ

Az új kollégánk elsődleges feladata Flexo nyomdagépünk önálló beállítása, kezelése.
Ebben a munkakörben a legnagyobb kihívás az, hogy kis mennyiségű, változatos festési munkákat kell különféle alapanyagokra nyomtatni, ezért széles termékpalettánk betanulása feltétlenül szükséges. Emiatt kizárólag olyan jelentkezőket várunk, akik hosszú távú munkalehetőséget keresnek.

Feladatok

•    Sík fólia nyomtatása
•    Flexo nyomdagép önálló beállítása, kezelése
•    Flexogép tisztítása
•    Flexogép karbantartása
•    Kasírozó szakemberünk munkájának segítése
•    Festéshez tartozó dokumentációk elkészítése

Elvárások

Olyan munkatársat szeretnénk, aki számára fontos értékkel bír, hogy itt a piaci átlagnál magasabb szakmai elvárásoknak kell megfelelnie, cserébe hosszú távú biztos szakmai karriert és családias hangulatú cégkultúrát tudunk nyújtani.

•    Középfokú végzettség
•    Nyomdai gépmesteri végzettség előnyben

Amit kínálunk

•    Versenyképes jövedelem
•    Szakmai fejlődési lehetőség
•    Családias hangulatú, rugalmas munkakörülmények

Munkavégzés helye Szeged-Szőreg
Munkaidő főállásban
Munkába állás kezdete azonnal

Tisztelt Jelentkező!

Köszönjük, hogy jelentkezik álláshirdetésünkre! Ígérjük, hogy minden pályázatot figyelmesen értékelünk. Akinél a kitöltött űrlapot és csatolt önéletrajzot, motivációs levelet megfelelőnek találjuk, azt felhívjuk egy telefonos interjú erejéig, a többieket pedig emailben értesítjük a döntésünkről. A tapasztalataink alapján ez a folyamat kb. 2 hetet vesz igénybe, természetesen ez a jelentkezők számától is függ. A személyes interjúk ez után következnek, így lehet, hogy több hét is eltelik mire behívjuk egy személyes találkozóra, ezért türelmét kérjük!

Kérjük, hogy az alábbi űrlapot figyelmesen és pontosan töltse ki.

Reméljük hamarosan munkatársunkként üdvözölhetjük, és Ön is megbecsült tagja lesz a Kollár Pakk Kft. csapatának.

Személyes adatok
Elérhetőség

(kérjük adja meg telefonszámát, hogy amennyiben az írásos jelentkezés alapján megfelelőnek találjuk pályázatát, kollégánk fel tudja hívni Önt egy telefonos interjú erejéig.)

Végzettségek

Nem alapkövetelmény, de élelmiszeripari vagy műszaki végzettség előnyt jelent!

Ismeretek
Munkahelyi tapasztalat
Egyéb információk
Dokumentumok

Amennyiben rendelkezik az alábbi dokumentumok elektronikus változatával, kérjük küldje el nekünk!

sysop@kollarpakk.hu